Miłość, Randki

Błędy popełniane na pierwszej randce

Błędy popełniane na pierwszej randce

Pierwsza randka może być wstępem do udanego związku, albo prawdziwą katastrofą. Jakich błędów na pierwszej randce unikać? Oto kilka porad dla wszystkich poszukujących miłości.

Zbyt wiele oczekiwań

Błędy popełniane na pierwszej randce mogą spowodować, że potencjalnie spotkanie może skończyć się katastrofą. A zatem jak ich unikać? Po pierwsze nie pokładajmy w pierwszym spotkaniu zbyt wielkich odżywań. Spotkanie nie zawsze musi owocować długotrwała relacją, ba nawet nie musi nieść za sobą kolejnego spotkania. Najlepiej się wyluzować i cieszyć się chwilą. Dzięki temu wypadniemy naturalnie. Kolejny błąd to kłamstwa. Często koloryzujemy rzeczywistość żeby wypaść zdecydowanie lepiej w oczach potencjalnego partnera. Pamiętajmy jednak, że kłamstwa i kłamstewka praktycznie wychodzą na jaw. Często w najmniej oczekiwanych sytuacjach… Pozatym warto się zastanowić czy zależy nam na związku budowanym na półprawdach.

Kilka słów podsumowania…

Warto wiedzieć, że błędy popełniane na pierwszej randce wcale nie oznaczają że sam związek nie wypali! Zdarza się i to wcale nierzadko, że koszmarna pierwsza randka jest zapowiedzą wspaniałej miłości.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *